درباره ما

درباره چرمگرام بیشتر بدانید

شرکت تولیدی مهام چرم نی ریز با شماره ثبت ۱۴۸۴ با نامک تجاری چرمگرام در زمینه تولید محصولات از چرم طبیعی می باشد. 

 این مجموعه با بهره‌گیری از کارشناسان مجرب طراحی در زمینه‌ی مد هماهنگ با اصول طراحی روز دنیا و هم‌چنین روش‌های نوین تولید سعی نموده تا چرم ایرانی را با آمیختن هنر و صنعت در بالاترین سطح کیفیت در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد. در حال حاضر چرمگرام با تنوعی بیش از ۱۰۰ محصول چرمی در خانواده‌های کیف‌های دیپلمات، کیف‌های مشترک مردانه و زنانه، کیف‌های جیبی و سایز کوچک، انواع کیف زنانه، ست‌های هدیه و انواع اکسسوری مانند جاکلیدی و کمربند، سبد کالای نسبتا مطلوبی را ایجاد نموده است و هدف این مجموعه در جهت هرچه تکمیل شدن این سبد است.

محصولات چرمگرام از سطح کیفی بالایی برخوردار می باشد و مشتریان ما همگی بر این موضوع به عنوان نقطه تمایز چرمگرام از برندهای دیگر اتفاق نظر دارند.

 کادر مجرب چرمگرام با شرکت در دوره های آموزشی اصول پایه و سپس حرفه ای صنعت چرم همواره تلاش می کنند تا با همراهی و در نظر گرفتن سلائق و نیازهای شما عزیزان تجربه ای متفاوت از سرویس و خدمات برای شما رقم بزنند.

ما می کوشیم تا در لحظات خوب و ناب زندگی همواره در کنار شما باشیم.

ارزشها: جلب نظر مشتری، حفظ آبروی شرکت، کارآفرینی، تکنولوژی برتر. محصولات چرمی این کارخانه از چرم درجه یک و بسیار لطیفی تولید می شود که حاصل کار دست استادان ماهر می باشد.